ASIA YOGA

 

joga Trójmiasto

współpracuję z:

        Joga trafiła do mnie w 2003 roku. Już od pierwszej praktyki wiedziałam że odnalazłam swoją drogę. Przerwałam studia na Uniwersytecie Gdańskim i rozpoczęłam 3-letni kurs nauczycielski w Krakowie. Przez pierwsze 4 lata praktykowałam jogę Iyengara, która dała mi solidne podstawy. Posiadam stopień nauczycielski Introductory II.
W 2007 roku pojawiła się w moim życiu Ashtanga joga. Z jej pomocą pozbyłam się licznych kontuzji oraz zmieniłam podejście do praktyki, otwierając się na nowe możliwości.
        Moja praktyka na przestrzeni tych wielu lat zmieniała się i ewoluowała wraz z moim osobistym rozwojem. Przez długie lata eksplorowałam fizyczny aspekt jogi, uwielbiałam brać udział w wielogodzinnych warsztatach, ćwiczyłam intensywnie kładąc nacisk na poznanie anatomii pozycji jogi. Z czasem fizyczność przestała mi już wystarczać i pojawiła się wręcz konieczność zajrzenia w głąb siebie. Potrzeba wyciszenia i poznania siebie stała się silniejsza niż potrzeba rozwijania i doskonalenia kolejnych asan. Dziś fascynują mnie różne techniki koncentracji oraz medytacji, a praktyka stała się dużo bardziej intuicyjna. Słucham swojego ciała i tego w jaki sposób ono chce się poruszać.
    Dziś uczę Vinyasa jogi. Jest to bardziej dynamiczna forma praktyki, która w doskonały sposób łączy ruch z oddechem, oraz daje dużo swobody i ułatwia dostosowanie praktyki do swoich obecnych możliwości i potrzeb.

 

Zapraszam Was do wspólnej praktyki 

O MNIE